KRISLEX - franczyza, prawnik Warszawa, prawnik Łódź, prawnik Wrocław, prawnik Szczecin, prawnik Poznań, prawnik Toruń, prawnik Opole, prawnik Gdynia
krislex.pl
Co to jest franchising?
Galeria
Formularz zgłoszeniowy
Kontakt
 

Jesteś przedsiębiorcą? Szukasz stabilnych i wysokich zysków?

Zostań naszym partnerem!

Nie musisz być prawnikiem aby prowadzić kancelarię!

KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych to pierwsza i największa ogólnopolska licencjonowana sieć kancelarii prawnych. Celem naszych kancelarii jest świadczenie pełnego zakresu usług prawniczych, charakteryzujących się wysokim profesjonalizmem i konkurencyjnością cen. Prawnicy naszych kancelarii udzielają porad prawnych, sporządzają pisma, oraz reprezentują klientów w sądach i urzędach. Obsługujemy firmy, instytucje i osoby prywatne. Dzięki przyjętym metodom pracy obniżamy koszty usług, a dziesiątki naszych oddziałów na terenie kraju pozwalają szybko podejmować działania we wszystkich obszarach właściwości sądów.

Obecnie intensywnie rozbudowujemy na zasadach franchisingu sieć kancelarii poprzez otwieranie kolejnych oddziałów na terenie kraju. Czynimy to, aby osiągnąć jak największe możliwości i najwyższą sprawność podejmowania działań prawnych. Chcemy, aby sieć KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych była obecna poprzez swoje oddziały we wszystkich rejonach sądowych na terenie Polski. Skutecznie zarządzana sieć kancelarii o takich rozmiarach daje szerokie możliwości pozyskiwania klientów oraz silnie umacnia swoją pozycję na rynku. Stabilność, wielkość i renoma naszej sieci czyni ją atrakcyjnym miejscem pracy dla prawników oraz godnym partnerem we współpracy z innymi kancelariami.

Zainwestuj we własną kancelarię!

Zostań Dyrektorem Oddziału Sieci Kancelarii!

Prowadzenie własnej kancelarii prawnej to prestiż i zaufanie społeczne. Niemniej przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działalności należy przeanalizować kilka kwestii.

Czy jesteś nastawiony na sukces?

Czy masz doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej?

Czy potrafisz nawiązywać kontakty biznesowe?

Kancelaria prawna to biznes na wiele lat. Jeśli nie boisz się wyzwań i czujesz, że prowadzenie własnej kancelarii odpowiadałoby Twoim aspiracjom, zapoznaj się dokładnie z poniższymi informacjami i pobierz „Prospekt Informacyjny dla kandydatów na Franczyzobiorców”.

Zawierając umowę o prowadzenie kancelarii prawnej z siecią KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych zostaniesz franczyzobiorcą tej sieci. Oznacza to, że kancelaria prawna będzie Twoją własnością, funkcjonować będzie natomiast według know-how i pod znakiem towarowym franczyzodawcy, czyli sieci kancelarii. Zarządzanie kancelarią możesz powierzyć pracownikowi lub po odpowiednim przeszkoleniu samemu pełnić funkcję Dyrektora Oddziału Sieci Kancelarii. Możesz prowadzić jedną lub więcej kancelarii. W przypadku, gdy posiadasz wysoko rozwinięte zdolności menadżerskie możesz liczyć na wcielenie w struktury zarządcze sieci kancelarii.

Zostając naszym partnerem (franczyzobiorcą) otrzymasz:

- sprawdzony model biznesowy (know-how),

- personel prawniczy oraz jego nadzór merytoryczny,

- specjalistyczne oprogramowanie kancelarii prawnej wraz z dostępem do profesjonalnego systemu informacji prawnej (przepisy prawa, orzecznictwo, interpretacje, komentarze),

- reklamę ogólnokrajową,

- sprawdzone metody pozyskiwania klientów,

- wsparcie handlowców sieci kancelarii,

i wiele innych świadczeń  oraz skutecznych metod wsparcia popartych wiedzą i doświadczeniem franczyzodawcy, które łącznie dają gwarancję wspólnego sukcesu.

Franczyzobiorcy, prowadzący kancelarie prawne, posiadają w naszej sieci prawo pierwszeństwa do otwarcia i prowadzenia na swoim terenie kancelarii rachunkowo-podatkowych pod marką KRISLEX Kancelarie Rachunkowo Podatkowe. Sieć kancelarii rachunkowo-podatkowych to nowy kierunek działalności pod marką KRISLEX realizowany w ramach odrębnej sieci kancelarii.

KRISLEX Twoją drogą do sukcesu!

Rozwiązania biznesowe stosowane w naszych kancelariach są rozwijane i na bieżąco aktualizowane od ośmiu lat. Sukces marki KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych w postaci złamania monopolu korporacyjnego na świadczenie usług prawniczych oraz zbudowanie w ostatnich latach sieci składającej się z kilkudziesięciu oddziałów jest najlepszym dowodem, że nasz model biznesowy działa i przynosi efekty. Sukces ten jest głownie sukcesem obecnych franczyzobiorców. Wszyscy zaczynali od jednej kancelarii. Obecnie wielu z nich prowadzi dwie i przygotowuje się do rozszerzenia działalności o kolejne. Rozwijają się wraz z dynamicznym rozwojem całej sieci kancelarii. Mają istotny wpływ na strategie i kluczowe decyzje w sieci kancelarii. Sieć KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych tworzą franczyzobiorcy, którzy nie wahali się odpowiedzieć na wyzwania stawiane im przez nieznany, ale jakże chłonny i niezagospodarowany do końca rynek usług prawniczych.

Odpowiedz na wyzwanie i dołącz do naszej korporacji!

Osoby i instytucje zainteresowane informacjami dotyczącymi możliwości prowadzenia Oddziału Sieci Kancelarii KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych proszone są o kontakt celem pozyskania bezpłatnego Prospektu informacyjnego dla kandydatów na Franczyzobiorców*:

KRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych
Zespół Pełnomocników Franchisingowych

ul. Piotrkowska 143
90-434 Łódź
Tel. 42 292 04 33
Mobile. 519 777 519
e-mail – partnerzy@krislex.pl

 

*Kontaktując się z nami celem pozyskania bezpłatnego Prospektu informacyjnego dla kandydatów na Franczyzobiorców prosimy o podanie następujących informacji:

- imię i nazwisko
- opcjonalnie nazwę firmy

- telefon
- adres e-mail

Na podany adres e-mail prześlemy newsletter z aktywnym adresem www skąd można pobrać prospekt w formacie PDF. Pobranie prospektu jest czynnością bezpłatną i nie pociąga za sobą żadnych zobowiązań wobec sieci kancelarii.

Prosimy o umieszczenie następującej klauzuli
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”